Když je víkend jenom víkend.

Můj úžasňák 
Tak jsem zpět. Bohužel.


Bylo to tam totiž naprosto super. Úžasný, skvělý, krásný a mnohem hezčí, než jsem čekala! Problém je v tom, že víkend je jenom víkend. Takže nic víc než, 42 hodin. Každopádně, jsme si to maximálně užili! 

Přijeli jsme v pátek kolem 16h (ano, cestovat při prodlouženém víkendu je opravdu za trest). Ubytovali jsme se a dostali panáka domácí bylinné :D Alkohol tedy nemám vůbec ráda, ale naštěstí to bylo docela dobré - červené víno a směs 12 bylinek.

Nakonec jsme dostali lepší pokoj, než jsme podle voucheru měli mít :)) Šli jsme si prohlédnout areál a byli jsme naprosto nadšení! Kromě dvou venkovních tenisových kurtů a jednoho na volleyball, byla v areálu ještě trampolína a hřiště pro děti, venkovní bazén, krásná restaurace, wellnes a vnitřní sportovní centrum - bowling, další dva tenisové kurty a kurt na squash! Každopádně největší bomba byla obora zvířat kolem areálu - daňci a mufloni jen pár kroků od nás :)


V pátek jsme si zahráli tenis (ano, prohrála jsem, přítel zvládá kromě hokeje i tenis) a dali si výbornou večeři v místní restauraci. Na výběr bylo asi jen z 8 hlavních jídel, 2 polévek a 2 dezertů. Stejný lístek byl jak v pátek, tak v sobotu. Ale vařili výborně! Co se týkalo jídla, tak jsme měli v ceně jen snídani. Ty byly tuším od 7:30 do 9:30, jenže v sobotu jsme přišli v 8:50 a nebyl ani jeden volný stůl. 
Džusy nebyly a tak stroje mlely na prázdno, párky došly, z koláčů a buchet zbyla jen vánočka. Kdo zaváhal, neměl ani ovoce. A na přítele nezbyl už ani jeden párek! :D Takže jsme si museli sednout na gauč a snídat tam. Během pár minut doplnili ovoce i pití :)
Dnes jsme šli snídat už po osmé a bylo to mnohem lepší. Místo párků byly vajíčka, džusíky byly, ovoce byly plné mísy a byl i dostatek všeho pečiva. 


Abych to tedy shrnula, za mě to bylo naprosto perfektní.
Měla jsem trochu obavy, abychom nedostali horší servis, jelikož to se občas u slevových voucherů stává. Horší strava, méně služeb, někdy prý i nepříjemný personál. Jak jsem řekla - dostali jsme lepší pokoj, na tenis a squash jsme mohli relativně vždy, kdy bylo volno (voucher - pouze 2 hodiny) a na požádání na recepci jsme mohli i do wellness. 

Kdo sem chce vyrazit, určitě neváhejte. 
Na stránkách je stále možnost zakoupení velmi podobného voucheru :) 

A kdo chce, může se podívat na zbytek fotek:


Štítky: ,